O mnie

mgr inż. Edyta
Jarmolińska – Olejnik

– absolwentka Biotechnologii i Nauk o Żywności na Politechnice Łódzkiej a także Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu, kierunek Dietetyka. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych.

Zapewniam Cię, że nie dostaniesz ode mnie diety na zasadzie –„kopiuj -wklej”, 5 kg w tydzień też niestety nie schudniesz; cudownych „specyfików” też Ci nie zalecę ani nie wyślę Cię na badania o wątpliwej wiarygodności.

Jedynie czego możesz się po mnie spodziewać to rozsądnej dietoterapii i dążenia do trwałej zmiany nawyków. Postaram się odkryć przed Tobą nowe smaki a indywidualnie skomponowany jadłospis poprawi nie tylko Twoją sylwetkę i zdrowie ale przede wszystkim przywróci Ci energię i siły witalne.

,,Prozdrowotny styl życia jest najtańszym sposobem utrzymania zdrowia przez długie lata."

Obecnie mamy coraz więcej wiedzy o zależnościach pomiędzy samopoczuciem, zdrowiem a spożywanymi przez nas pokarmami. Wiemy, że żywność stanowi duże zagrożenie dla naszego systemu immunologicznego, ale również dla całego organizmu.

Fundamentalną przyczyną chorób dieto-zależnych jest długotrwałe, nieprawidłowe odżywianie, odchudzanie i niewłaściwy styl życia.
Codzienna, często monotonna i uboga dieta, bazująca jedynie na 2-3 grupach pokarmowych, tj. pszenicy i jej pochodnych oraz nabiale i mięsie, powoduje poważne zachwianie równowagi mineralno-witaminowej w organizmie i duże niedobory tych składników na poziomie komórkowym. To z kolei fatalnie wpływa na funkcjonowanie poszczególnych narządów, czy całych układów (np. pokarmowego, nerwowego lub krwionośnego).

     Na szczęście zmiana tego zależy od nas i nie musi się wiązać z rezygnacją z przyjemności jedzenia. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy profesjonalne wsparcie i porady dietetyczne.

 Z powodzeniem pomożemy pacjentom w ustaleniu optymalnej diety opartej o naturalne składniki oraz odpowiednio zbilansowanej - w zależności od wieku, aktywności fizycznej i indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się kondycją całego organizmu człowieka, a nie tylko problemem z wagą. Dzięki temu Twój organizm nie tylko zostanie odciążony z nagromadzonych toksyn, ale także przy dostarczeniu potrzebnych pożądanych składników, szybko zregeneruje siły witalne i wzmocni układ immunologiczny. W konsekwencji i niejako przy okazji, pozbędziesz się wielu nieprzyjemnych i męczących dolegliwości zyskując zdrowie, dobry humor i świetny wygląd.

    Pokażemy Ci, że dieta nie musi być uciążliwa a odchudzanie to prawdziwa przyjemność i zdrowie.